Ayşe Teyze Bağ Bahçe - Piknik, Et Mangal ve Kahvaltı


Ayşe Teyze Bağ Bahçe'ye hoş geldiniz... Şehirden uzaklaşıp nefes almak istediğinizde, leziz menülerimiz yemyeşil çimlerimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizleri Ayşe Teyze Bağ Bahçe'ye bekliyoruz...


Kır düğünü, sünnet, şirket piknikleri bizim aklımıza gelmeyen ama sizin isteğiniz tüm organizasyonlarınızda bizimle konuşun birlikte planlayalım...

AYŞE TEYZE BAĞ BAHÇE'de Süper Lig Maçlarını İzleyebilirsiniz...

Ayşe Teyze Bağ Bahçe 2007 yılından bu yana Cumhuriyetköy'ündeki yerinde sizden aldığı destek ile sektördeki 20 yıllık tecrübesinide kullanarak gün geçtikçe kendini geliştirerek en iyi hizmeti sunmak amacındadır.

Ayşe Teyze Bağ Bahçe, doğal ortamı, oksijeni, doyumsuz güzellikteki "doğal kliması" meşe ormanı, kendinizi ve arkadaşlarınızı evinizde hissettirecek rahatlık ve konforu, aktiviteleri ile doğayı ve doğallığı yaşamak için en yakın "uzaktaki" kaçış noktanızdır… Aktivitelerinize, futbol ve voleybol sahasında yakınlarınızla dilediğiz kadar eğlenmeyi de ekleyebilirsiniz.

Çocuklarınız 0-5 ve daha büyük yaş grubuna uygun temalı çocuk parklarımızda oynayabilir, açık alanımızda şehir stresinden kendinizi uzaklaştırabilirsiniz. Tavla, okey ve iskambil oynayabilir, yer minderlerinde oturup, hamak keyfi yapabilir; amatörce at binmenin tadını bir kez misafir olduktan sonra vazgeçemeyeceğiniz yeni tutkunuz haline gelecek Ayşe Teyze Bağ Bahçe'nin ayrıcalığıyla çıkarabilirisiniz.


Ayşe Teyze Bağ Bahçe Tesis Özellikleri
Genel : Şirket piknikleri, bruch, kır düğünü, davet ve organizasyonlar, piknik, et mangal
Otopark : Açık otopark mevcuttur

Ayşe Teyze Bağ Bahçe İletişim
Adres : Polonezköy, Cumhuriyet Köyü Yolu 3 km, Beykoz-İstanbul
Tel : 0216 434 62 36
Web : www.ayseteyze.com.tr


İlginizi çekebilecek diğer sayfalarımız...


2002-2018 - www.polonezkoy.com - İstanbul Polonezköy Tatil, Kültür ve Gezi Rehberi