The Barn Polonezköy


The Barn Polonezköy geçtiğimiz 2016 yılının yaz aylarında doğa ve sürdürebilirlik felsefesinin bir ürünü olarak ortaya çıktı. The Barn Polonezköy’ün amacı şehir insanını ve doğayı bir araya getirip, şehir yaşantısında kaybedilen doğal yaşamı tekrardan insanlara sunmak ve bir nevi özüne dönüş sağlamak.


Polonezköy Milli Parkı’nın içinde yemyeşil arazi üzerine kurulu; 400 m2 kapalı, 2500 m2 açık, 1000 araç kapasiteli otopark alanı ve helikopter pisti olmak üzere hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için The Barn Polonezköy sizinle.

25 dönüm doğal yaşam alanı üzerine kurulu olan The Barn, adını arazi üzerinde bulunan ve tarihi bir hara olan 400 metrekarelik ahşap binadan alıyor. Bu tarihi bölgede yenilenen modern tasarımıyla hizmet veren The Barn Polonezköy, sizlere doğayla tekrar buluşma şansı yaratıyor.

Doğal yaşam ve sürdürebilirlik felsefesiyle ilerleyen The Barn Polonezköy 7’den 70’e herkese açık olup, hayalinizdeki her türlü etkinliği, toplantıyı, festivali ve aklınıza gelebilecek her türlü fikri gerçekleştirmek için yanınızda.

Açık Alanlar...

  • Oak Garden

    840 m2’lik kullanım alanı bulunan Oak Garden, ziyaretçilerine eşsiz bir doğa manzarasının dışında, renove edilmiş tarihi hara ve 100 yıllık bir meşe ağacının da manzarasını sunuyor. Oak Garden yaz aylarında düğün, kurumsal etkinlik ve gurme festival planlayanlar için doğru bir alan seçimi olacaktır.
  • Sunset Garden

    1000 m2’lik bir kullanım alanı sunan Sunset Garden, Polonezköy’ün en geniş doğal manzaralarından birine sahip. Arkanızı tarihi binaya verdiğiniz anda güneş batımını Polonezköy’ün doğasında izlemek ayrı bir zevk haline gelecek. Sunset Garden yoga festivallerinden, üniversite mezuniyetlerine kadar her konuda ihtiyaçlarınızı yeterince karşılayacaktır.


Kapalı Alanlar...

  • The Barn

    400 m2’lik kullanım alanı olan The Barn size eşşiz manzaralar görebileceğiniz sıcacık bir ortam vaad ediyor. Artık kış aylarında ‘ben naparım?’ derdi yok. Kurumsal toplantılardan, sergi ve davet açılışlarına kadar her türlü organizasyona uygun tasarlanan The Barn sizinle.

The Barn Polonezköy Hizmetler
The Barn Polonezköy sizin istekleriniz doğrultusunda etkinlikleri şekillendirir ve yaşama geçirir. Aşağıda önerdiğimiz etkinliklerden bir kısmını bulabilirsiniz...
Kurumsal : Lansman, Eğitim, Piknik, Yardım Etkinliği
Bireysel : Doğum Günü, Düğün, Mezuniyet, Yemek Daveti
Festival : Müzik Festivali, Spor Festivali, Gurme Festivali, Sanat Festivali

The Barn Polonezköy İletişim
Adres : Polonezköy 75.Yıl Cad. No:79, Beykoz-İstanbul
Tel : 0 542 432 41 41 ; Web : www.thebarn.com.tr
2002-2017 - www.polonezkoy.com - İstanbul Polonezköy Tatil, Kültür ve Gezi Rehberi