Hera Pansiyon, Polonezköy


Hera Pansiyon, yemyeşil doğası, huzurlu ortamı, restoranında kendine has leziz menüleri ile misafirlerine çok güzel ve keyifli bir konaklama ve yeme içme imkanı sunmaktadır...

Yemyeşil bahçesinde gün boyu dinlence keyfi yaşayabilir, kış aylarında şömine başında sıcak şarabınızı yudumlayabilir, kaliteli ve temiz odalarında konaklayabilir, leziz menülerini tadabilir, ev yapımı reçeller ve çöreklerle köy kahvaltısı veya bruch yapabilir, ünlü Hera Kabağı'ndan ve nefis pastalarının keyfini sürebilirsiniz... Hera Pansiyon'da her cumartesi pop ve alaturka canlı müzik bulnmaktadır. Ayrıca nişan, düğün, parti ve şirket etkinlikleri de düzenleyebilirsiniz. Kır düğünü için de ideal bir mekandır.


Konaklama

İki cephesi ormana bakan Hera Pansiyon'da dahili telefonlu, kaloriferli ve biri televizyonlu olmak üzere toplam 13 adet oda mevcuttur. Sıcak yaz günleri için tavan vantilatöri bulunmakta olup odanızdan kuş sesleri eşliğinde uyanıp doğanın dingin sessizliğini dinleyebilirsiniz.

Restoran

Hera Pansiyon Restoran'da 150 kişilik açık ve 120 kişilik kapalı restoran bulunmaktadır ve restoranlarda zengin Türk mezelerinin yanı sıra farklı Rum spesiyaliteleriyle misafirlere değişik lezzetler sunulmaktadır.

Hera Pansiyon Restoran ev yapımı özel yemekleri, kendisine has meze, pasta ve tatlıları ile misafirlerine güzel ve özel lezzetler sunmaktadır. Özel soslu Hera kabak ve yedi çeşit peynirin karışımından oluşan bir ara sıcak olan peynir köftesi ve şaraplı bifteğini yemeden ayrılmayın diyebiliriz.

Hera Pansiyon Restoran'ın fiks menüsünde ise 8 çeşit soğuk meze ve 3 çeşit ara sıcak ve salatanızın yanında 5-6 çeşit sıcak ızgaradan herhangi birini seçebilirsiniz. Ayrıca yemek sonunda meyveniz de menüye dahildir. Alakart olarak da alabileceğiniz zengin menüleri bulunmaktadır.


Kahvaltılar ise son derece sağlıklı olup tipik kahvaltı menüsünde ev yapımı iki çeşit reçel, tereyağı, üç çeşit peynir, iki çeşit zeytin, iki çeşit jambon, salam, salatalık, domatesle birlikte omlet veya yumurta çeşitleri ve sınırsız çay bulunmaktadır.

Hera Pansiyon Özellikleri
Genel : Konaklama, Pansiyon, Restoran, Köy Kahvaltısı, Brunch, Nişan, Kır Düğünü, Parti ve Şirket etkinlikleri
Otopark : Açık otopark mevcuttur.

Hera Pansiyon İletişim
Adres : Köyiçi Sokak No:9, Polonezköy, İstanbul
Tel : 0 216 432 31 83 - 84

2002-2019 - www.polonezkoy.com - İstanbul Polonezköy Tatil, Kültür ve Gezi Rehberi