Karçma Kriha Restaurant, Polonezköy


KARÇMA KRIHA; İstanbul’un yemyeşil kösesi... Polonezköy’de Gün basından ,gün sonuna kadar güzellikleri, özel lezzetleri, ve keyfi yaşayabileceğiniz, sizin için hazırlanmış çok özel bir mekan…ve eski Polonezköy özelliğini yitirmemiş bir köy evi...


Karçma Kriha Restaurant
Mekânımız, Polonya’nın klasik çizgilerini yansıtan bir atmosfer ve dekorasyondadır. Mekânımızın içinde her tür yemekli toplantının yapılabileceği 30 kişilik bir Şarap Evi Bölümü, gerek iş ve özel yemeklerinize gerekse, küçük dernek toplantılarınıza tahsis edilebilir.

Minik Cafe ve Patisseri
Hem açık hem de kapalı mekân olarak binamızın ön kısmında yola cepheli konumdadır. Iç mekan olarak 20-25 kişilik, dış mekan olarak da 30 kişilik olup, bu bölüm genelde yoldan geçen, bir kahve veya çay içmek isteyenlere önerilebilecek rahat ve sempatik bir yerdir.

Burada ev yapımı kek, kurabiye, tartlar ile birlikte krep ve minik sandviçler ve kuplar ikram edilir. Her türlü çay ve kahvenin yanı sıra tüm taze meyve suları veya meşrubatlar da servise sunulmaktadır.

Restaurant Bölümü
Hem kapalı hem de açık alandadır. Kapalı alanı 80–100 kişilik olup, açık alanı ise yemek düzeninle 130–150 kişiye, kokteyl düzeninde ise 350–400 kişiye kadar hizmet verebilecek yapıdadır.Her tür toplu yemekler (Hafta içi) her tür kokteyl ve özel gün organizasyonlarınızda samimi ve sıcak bir ortamda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Açık bölümde ise her tür özel organizasyonlarınız, kır düğünlerinize uygun bir mekân… Aynı zamanda açık restoranımızın ön yola bakan bölümünde bir çocuk bahçesi ve büyük şezlong, yastıklı dinlenme çim alanlar, hem sizin hem de çocuklarınızın keyfine ayrılmıştır.


Karçma Kriha Restaurant Tesis Özellikleri
Genel : Restoran, bahçe
Otopark : Adampol Otel içerisinde otopark mevcuttur.

Karçma Kriha Restaurant İletişim
Adres : Polonezköy Mahallesi, Seyir caddesi No:17, 34829 Polonezköy, Beykoz, İstanbul
Tel : 0216 432 32 81

2002-2019 - www.polonezkoy.com - İstanbul Polonezköy Tatil, Kültür ve Gezi Rehberi