Polonezköy Oteller...


Polonezköy'de konaklama imkanları çok çeşitlidir. Polonezköy'de büyük otel, butik otel ve pansiyon olarak hizmet veren irili ufaklı bir çok tesis ve villa bulunuyor. Polonezköy, son yıllarda turizm açısından kaydettiği büyük ilerlemeler sonucunda, kaliteli otelleri, pansiyonları ve bahçe kültüründe hizmet sunan restoranları ile İstanbul'lulara dört mevsim nezih bir hizmet sunmakta. Polonezköy'de yaklaşık 5 ila 10 arasında otel bulunmakta.


Ayrıca, Polonezköy'ün yakın çevresinde de yine kaliteli hizmet sunan ve çok güzel doğal bir ortamda hizmet sunan birkaç otel bulunmakta. Aşağıda, sizin için seçtiğimiz, Polonezköy'ün içinde ve yakın çevresinde bulunan popüler otelleri bulabilir, detay sayfalarında resimli ayrıntılarını görebilir, ayrıca Tatil Sepeti, Tatil Budur ve Agoda gibi popüler acentalar üzerinden indirimli konaklama fırsatlarını kontrol ederek online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Park Polonezköy Otel20 dönümlük bir arazi içerisinde yer alan Park Polonezköy Otel, her birinde 10 oda bulunan 7 villa ve toplam 70 odadan oluşmakta. Otel bünyesinde Açık Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Türk Hamamı, Sauna ve doğa manzaralı Fitness Salonu bulunmakta. Köşe Oda, Çatı Oda, Standart Oda ve Çatı Geniş Oda olmak üzere 4 farklı kategoriden oluşan konforlu odalarla hafta sonu tatiliniz için çok ideal.
Adres: Kuşhan Çıkmazı Sok. No.: 11/37, Tel: 0216 624 59 69
En iyi fiyat garantisi ile online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz...
>>> Tatilsepeti Park Otel Fırsatları >>
>>> Tatilbudur Park Otel Fırsatları >>Green House Garden Park Hotel, doğal ortamı, oksijeni, meşe ormanı, kendinizi ve arkadaşlarınızı evinizde hissettirecek bungolow evleri, yürüyüş alanları, havuzu, aktiviteleri ile hizmetinizde. Green House Garden Park Hotel >>
Adres: Cumhuriyetköy, Tel: 0216 434 55 33 (Pbx)
En iyi fiyat garantisi ile online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz...
>>> Tatilsepeti Green House Fırsatları >>


Village Park Resort & SpaVillage Park Resort & Spa, Riva nehrine komşu 32 dönümlük arazi üzerinde kurulu bulunan, muhteşem doğası, havuzları, aktiviteleri, spa ve wellness imkanları ve konsepti ile bir doğa oteli olarak hizmet vermektedir.
Adres: Ayazma Mah No:19 İshaklı Köyü, Tel: 0216 434 59 31 - 32
En iyi fiyat garantisi ile online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz...
>>> Tatilsepeti Village Park Fırsatları >>
>>> Tatilbudur Village Park Fırsatları >>

Riva's Club Butik OtelRiva's Club, yeşillikler içerisinde bulunan bir çiftliğin içinde, konaklama, kır düğünleri, şirket toplantıları ve özel yemekler için tüm olanaklarıyla hizmet vermektedir. Riva's Club, bir butik otelden çok daha fazlası.
Adres: Sırapınar Köyü, Cömert Sokak, Tel: 0216 435 55 85
En iyi fiyat garantisi ile online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz...
>>> Tatilsepeti Riva's Club Fırsatları >>2002-2019 - www.polonezkoy.com - İstanbul Polonezköy Tatil, Kültür ve Gezi Rehberi