Polonezköy Country Club, Polonezköy


Polonezköy Country Club 1981’de hizmete girmiş Polonezköy’ün en eski turizm amaçlı tesisidir.Tesis konaklama bölümü ve piknik Park isimli günübirlik bölümü olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Konaklama kısmında evler ve odalar bulunmaktadır. Evlerde beş kişiden sekiz kişiye kadar kalınabilmektedir. Tesisin toplam kapasitesi yüz kişidir. Evlerin içinde buzdolabı ve mutfak bulunmaktadır. Etinizi ,içeceklerinizi getirip evinizin bahçesinde mangal keyfi yapabilirsiniz. Evler ve odaların tamamı kalorifer ile ısıtılmaktadır. Ayrıca tüm ev ve odalarda hem ısınma amaçlı hem de keyif için yakılabilen şömineler vardır. Tesiste yüzme havuzu, tenis, voleybol, basketbol, masa tenisi sahaları, çocuk parkı ve olağanüstü güzellikte ufak bir gölet bulunmaktadır.


Nefis menüleri ile zengin Türk mutfağını sunuyoruz... Doğanın koynundaki bu cennette, huzur içinde bir tatil geçirebilmeniz için her şey hazır. Çocuk parkı, çocuk eğlence odası ve diğer tüm olanaklar; minikleri de fazlasıyla memnun edecek. Spor, sağlık, eğlence ve diğer aktivitelere yönelik çok çeşitli imkanlar. Basketbol sahası, voleybol sahası, spor salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, havuz başı jakuzi, kapalı yüzme havuzu, yarı olimpik açık yüzme havuzu, masaj ünitesi, oyun salonları, bar, cafe, disko, havuz barı...

Piknik Park Bölümü
Polonezköy Country Club’ın günübirlik müşterileri için hazırladığı bölümdür. Bu bölümde açık alanda beş yüz kapalı alanda yüz kişinin oturabildiği piknik tarzı restoran, çocuk parkı, çocuk oyun odası, mini golf, masa tenisi, voleybol, basketbol, futbol, açık hava satranç sahaları ve süper manzarası olan bir yüzme havuzu vardır. Ayrıca yüz araçlık geniş otoparkı mevcuttur.

Hayvan Parkı Bölümü
Hayvanat bahçemizde çitlerin arkasında özgürce dolaşan çeşitli hayvanlar bulunmaktadır. 1995 senesinde hobi olarak başladığımız değişik hayvan besleme merakımız ileri düzeylere gelerek kangurudan, geyiğe, lamaya kadar çok geniş bir koleksiyon şeklini almıştır.Asıl amacımız özellikle çocukların hayvanları kafes içinde değil, doğal ortamlarında yakından görüp sevmesini sağlamaktır.


Polonezköy Country Club Tesis Özellikleri
Genel : Konaklama, 2 ad. Açık Yüzme Havuzu, 1 ad. Çocuk Yüzme Havuzu, Basketbol Sahası, Voleybol Sahası, Futbol Sahası, Çocuk Parkı, Piknik, Et-Mangal, Restoran, Cafe, Düğün, Hayvan Parkı
Otopark : Otel içerisinde açık otopark mevcuttur.

Polonezköy Country Club İletişim
Adres : Polonezköy 75.Yıl Cad. No:106 , Beykoz-İstanbul
Tel : 0 216 432 30 51 (Konaklama) ; 0 216 432 30 55 (Piknik Park)


İlginizi çekebilecek diğer sayfalarımız...


2002-2018 - www.polonezkoy.com - İstanbul Polonezköy Tatil, Kültür ve Gezi Rehberi