Polonezkoy.Com Reklam


www.polonezkoy.com, Şehirden uzak nefes almak için, yabani kuş sesleri ve yemyeşil tabiat eşliğinde, doğayı ve kültürü aynı anda yaşayabileceğiniz eşsiz bir cennet kösesi, İstanbul'un arka bahçesi ve aynı zamanda İstanbul'da Polonyalıların yaşadığı bir yer olan Polonezköy'ü tanıtan ve sunduğu zengin ve kaliteli içerikle yerli ve yabancı ziyaretçi potansiyeli yüksek olan bir Polonezköy Tatil ve Kültür Rehberi portalıdır.

Neler Yapabiliriz?


Banner Reklamları

Web sitemizin tüm alt sayfalarındaki yan ve üst alanlara (side bar, header) 728x90, 300x250, 300x125 vb. boyutlarda banner reklamınıza yer verebiliriz.

Tesis Listeleme

Polonezköy'deki restoran, et-mangal, piknik yeri, otel, pansiyon, villa, günlük tur gibi firmanız/tesisinizi web sayfamızın ilgili bölümlerinde ayrıntılı olarak tanıtarak reklamını yapabiliriz.

Link Verme (Text Links)

Web sitemizdeki yazılarımızda belirli kelimelerden sizin web sitenize link vererek (text links) veya banner koyarak bu sayede arama motoru optimizasyonunuza (SEO) katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı

Firmanızın tanıtımına katkıda bulunmak üzere her türlü tanıtım yazısı yazabilir (siz de yazıp gönderebilirsiniz) ve maksimum 2 adet link vermek suretiyle yayınlayabiliriz.

Not:Yalnızca gezi, seyahat, turizm, tatil, tur, otel ve konaklama gibi içeriğimiz ile uyumlu sektörlerden reklamınızı yayınlayabiliriz. Reklamınız web sitemizde 1 yıl süre ile yayınlanır.

İletişim


Reklam ve diğer sorularınız için aşağıdaki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
info@polonezkoy.com2002-2019 - www.polonezkoy.com - İstanbul Polonezköy Tatil, Kültür ve Gezi Rehberi