Riva's Club Butik Otel, Sırapınar Köyü


Riva's Club, Polonezköy'e yaklaşık 8 km. mesafede Sırapınar Köyü'nde, yeşillikler içerisinde bulunan bir çiftliğin içinde, konaklama, kır düğünleri, şirket toplantıları ve özel yemekler için tüm olanaklarıyla hizmet vermektedir. Riva's Club, bir butik otelden çok daha fazlası...


Tesis içerisinde yüzme havuzu, 3000 kişilik yeşil çim alan, 600 kişilik yarı kapalı ve kapalı mekanlar, bilardo, langırt ve masa tenisi içeren oyun salonları ile 2 adet 50 ve 60 kişilik ses izolasyonu bulunan toplantı salonu ve 19 adet butik otel odası bulunmaktadır.

Tesiste kır düğünü, konaklamalı eğitim toplantıları, çeşitli etkinlikler ile kokteyl ve toplantılar yapılabilmektedir. 350 kişilik oturmalı düzende kapalı alan bulunmaktadır.

Tesis doğal bir ortamda misafirlerine keyifli bir konaklama ve toplantı imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte tesis Köpek Oteli hizmeti de vermektedir.

Riva’s Club, butik otel odaları, oturma köşeleri ve restoranı ile misafirlerine dört mevsim güzellikler yaşatmaktadır.


Riva's Club Butik Otel Tesis Özellikleri
Genel : Butik Otel, Konaklama, Restoran, Yüzme Havuzu, Toplantı Seminer, Köpek Oteli, Davet Organizasyon, Şirket Organizasyonları, Kahvaltı, Brunch
Otopark : Açık otopark mevcuttur

Riva's Club Butik Otel İletişim
Adres : Sırapınar Köyü, Cömert Sokak (Kasaba Sitesi Arka Çıkışı) Ömerli, İstanbul
Tel : 0 216 435 55 85 – 0533 306 57 66
En iyi fiyat garantisi ile online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz...
>>> Tatilsepeti.Com ile Online Rezervasyon >>

2002-2019 - www.polonezkoy.com - İstanbul Polonezköy Tatil, Kültür ve Gezi Rehberi