Village Park Resort & Spa, İshaklı Köyü


Village Park Resort & Spa, Polonezköy'e yaklaşık 6 km. mesafede İshaklı Köyü'nde, Riva nehrine komşu 32 dönümlük arazi üzerinde kurulu bulunan, muhteşem doğası, havuzları, aktiviteleri, spa ve wellness imkanları ve konsepti ile bir doğa oteli olarak hizmet vermektedir...


Konaklama

Matsu Houses

Tüm odaların Zen isimli bahçeye açıldığı Matsu Houses bölümde toplam 17 oda ve uzak doğu konseptinde bir Spa bulunmaktadır. Bu bölümde konaklayan misafirler Matsu Spa’da bulunan ıslak alanları ücretsiz olarak kullanabilmektedir.

Village Rooms

Tüm odaların yeşile ve Riva Nehri’ne doğru açıldığı ve doğa ile içi içe bulunan Village Rooms bölümünde toplam 32 oda bulunmaktadır. Otel bölümünde misafirlere özel yüzme havuzu ve kafe bulunmaktadır.

Yeme İçme
Cinta Restaurant, Dingo, Pool Bar, Happy Life Cafe, Nature Side ve Mini Side isimli restoran, kafe ve barları ile tesis sizleri kusursuz bir yeme içme deneyimi sunmaktadır.

Yüzme Havuzu
Tesis, 2 dönümlük arazi üzerine kurulmuş ve çimenler üzerinde güneşlenme imkanı sunan 212 metrekarelik yüzme havuzu, 25 metrekarelik çocuk havuzu, pool barı ve soyunma odaları ile misafirlerine yeşillikler içerisinde güzel bir havuz keyfi sunmaktadır. Havuz başında içkinizi yudumlayarak ya da masaj yaptırarak İstanbul'un yorgunluğunu atabilir, tesisin otel bölümünde ise sadece otel konuklarına hizmet veren, yine yeşillikler içerisinde 6 metrekarelik bir yüzme havuzu ve pool&snack bar bulunmaktadır.


Toplantı ve Seminer Salonu
Grand Hall, Hexagone Hall, Wooden Hall, Dingo Hall, Bali Hall ve Mini Hall isiml 5 adet toplantı ile tesis şehir stresinden uzakta ve doğanın içinde toplantı ve davet hizmeti sunmaktadır.

Davet Organizasyon
Tesiste kış aylarındaki organizasyonlar için 5 adet kapalı alanı ile toplam 350 kişiye kadar davet ve parti organizasyonları yapılabilmektedir. Yaz aylarında ise düğün, davet ve piknik yapılabilecek Pool Side, Mini Pool Side ve Nature Side 3 adet mekan bulunmaktadır.

Matsu Spa
Suyun taşlardan akışı gibi, içinizdeki tüm birikintileri bırakıp, kendi içinize doğru akmak için, bedeninizi suya bırakmak için, doğayı, müziği ve bilgeliği kendinizde bulmak için Village Park sizleri içinize doğru bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor.

Village Park Resort & Spa Tesis Özellikleri
Genel : Doğa Oteli, Konaklama, Restoran, Yüzme Havuzu, Toplantı Seminer, Spa, Davet Organizasyon, Şirket Organizasyonları, Kahvaltı, Brunch
Otopark : Açık otopark mevcuttur

Village Park Resort & Spa İletişim
Adres : Ayazma Mah No:19 İshaklı Köyü-Beykoz, İSTANBUL
Tel : 0 216 434 59 31-32 ; GSM: 533 921 16 50
En iyi fiyat garantisi ile online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz...
>>> Tatilsepeti Village Park Fırsatları >>
>>> Tatilbudur Village Park Fırsatları >>

2002-2019 - www.polonezkoy.com - İstanbul Polonezköy Tatil, Kültür ve Gezi Rehberi